Nová registrace: Registrace do TESCOMA klubu

Podmínky k Pravidlům TESCOMA klubu

Pojmy specifikované v Pravidlech TESCOMA klubu platí i pro tyto Podmínky.

Výhody TESCOMA klubu

  • Klubové body

 

Sbíraní klubových bodů

Člen TESCOMA klubu získává klubové body z nákupů zboží značky TESCOMA. Tyto nákupy musí být realizovány ve Značkovém e-shopu TESCOMA nebo v Prodejních centrech.

Přidělené klubové body odpovídají 3% konečné ceny nákupu, tj. částky uvedené na účtence/faktuře. Pokud není výsledkem 3% ceny nákupu celé číslo, počet přidělených bodů se zaokrouhluje nahoru na nejbližší celé číslo.

Klubové body se přidělují za nákup zlevněného i nezlevněného zboží TESCOMA, naopak za nákup dárkových poukazů je člen klubu nezíská.

Klubové body jsou členovi připsány na jeho bodové konto obvykle do druhého dne od jejich nabytí.

Klubové body mají platnost 2 roky od jejich nabytí. Datem nabytí se rozumí datum nákupu uvedené na účtence/faktuře.

Aktuální stav klubových bodů, stejně jako informaci o jejich platnosti, najde člen ve svém členském účtu.

Speciální případy:

  • vrácení zboží zakoupeného ve Značkovém e-shopu TESCOMA

Člen využije zákonného práva na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) do 14 dnů od jeho zakoupení ve Značkovém e-shopu TESCOMA. V takovém případě budou z bodového konta člena odečteny klubové body, které získal z nákupu vráceného zboží.

  • výměna zboží zakoupeného v Prodejním centru

Člen využije výhody členství spočívající v možnosti vrácení zboží zakoupeného v Prodejním centru (podrobnosti možnosti výměny zboží níže v těchto Podmínkách). V takovém případě člen ztrácí klubové body přidělené za zboží, u něhož požaduje výměnu. Naopak na jeho bodové konto mu budou přiděleny body z nově pořízeného zboží. 

Uplatnění klubových bodů

Klubové body slouží členům TESCOMA klubu jako platební prostředek při placení za nákupy zboží TESCOMA, včetně dárkových poukazů. Hodnota 1 klubového bodu odpovídá 1 Kč. Při čerpání klubových bodů se nejdříve odečítají nejstarší body.

Uplatnění klubových bodů lze kombinovat se slevovými kupóny a při koupi akčního/zlevněného zboží.

Klubové body nejsou směnitelné za peníze. Uplatnění vyšší hodnoty Klubových bodů, než je cena nákupu, není přípustné.

Klubové body lze uplatnit pouze ve Značkovém e-shopu TESCOMA a v Prodejních centrech, přičemž způsob jejich uplatnění se pro oba případy liší.

a) uplatnění klubových bodů v Prodejních centrech

Probíhá prostřednictvím Klubových poukazů, které člen předloží na pokladně při placení. Klubové poukazy mají hodnotu 50 Kč nebo 100 Kč a mohou být uplatněny v tištěné i elektronické formě. Klubové poukazy se generují v členském účtu na www.tescomaklub.cz.

Platnost Klubového poukazu je omezená na 14 dní od jeho vytvoření. Při vytvoření Klubového poukazu je odečten příslušný počet klubových bodů z bodového konta člena klubu. Pokud nebude Klubový poukaz uplatněn v době jeho platnosti, čerpané klubové body jsou vráceny automaticky zpět na bodové konto člena.

Klubové poukazy lze využít pouze jednou. Po jeho využití je poukaz zneplatněn pro jeho další použití.

Na jeden nákup lze využít více Klubových poukazů najednou. Rovněž lze vygenerovat více než jeden Klubový poukaz, pokud to umožňuje výše bodového konto člena.

b) uplatnění klubových bodů ve Značkovém e-shopu TESCOMA

Člen klubu může uplatnit jakékoliv množství klubových bodů až do výše svého bodového konta a do výše daného nákupu. Klubové poukazy viz výše nelze ve Značkovém e-shopu TESCOMA uplatnit. Čerpání bodů se provádí v průběhu dokončení objednávky, kdy člen vidí svůj aktuální bodový stav a může se rozhodnout, kolik bodů ze svého konta chce uplatnit. Uplatněné body jsou v objednávce promítnuty (označeny) jako sleva. K ponížení bodového konta dojde v okamžiku dokončení objednávky.    

  • klubové ceny

Speciální akční ceny na vybrané zboží TESCOMA pouze pro členy TESCOMA klubu. Členové TESCOMA klubu budou o klubových akčních cenách informováni prostřednictvím informačních mailů a informace budou také zveřejněny na www.tescomaklub.cz. V Prodejních centrech bude takové zboží označenou speciální cenovkou.

  • možnost výměny zboží do 14 dnů (platí pouze pro nákup v Prodejních centrech TESCOMA)

Členové TESCOMA klubu mají možnost bez udání důvodu vyměnit zboží do 14 dnů ode dne jeho zakoupení. Výměnu lze realizovat pouze v místě nákupu a výměna je možná za zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě. Zboží k výměně musí být v originálním obalu, kompletní, nepoužité, nepoškozené a způsobilé dalšího prodeje jako nové zboží za plnou cenu.

  • evidence nákupů

Výhoda pro členy TESCOMA klubu, kteří pro případnou reklamaci zboží nemusí uchovávat tištěné účtenky. Záznam o nákupu najdou pohodlně ve svém účtu na www.tescomaklub.cz. Na prodejnách TESCOMA pak jednoduše předloží vytištěný záznam nebo jej ukáží v mobilním telefonu.