Nová registrace: Registrace do TESCOMA klubu

Předešlé věrnostní programy a jejich návaznost na Tescoma klub

  • Jsem registrován/a jako člen TESCOMA to má, jak mohu jako člen TESCOMA klubu nakupovat v eshopu?

Při nákupu na www.eshop.tescoma.cz se zákazník přihlásí jako člen TESCOMA klubu zadáním přihlašovacího jména a hesla, které dosud používal pro přihlášení na www.tescomatoma.cz. Stejné přihlašovací údaje fungují pro přihlášení do členského účtu na www.tescomaklub.cz.
 

  • Jsem registrován jako člen TESCOMA Clubu v eshopu, jak mohu jako člen nového TESCOMA klubu nakupovat na kamenné prodejně?

Na prodejně se identifikujete pomocí elektronické karty. Elektronickou kartu si vytvoříte ve svém účtu na www.tescomaklub.cz . Zde najdete také návod pro její vytvoření a používání na prodejnách
 

  • Jsem už ve věrnostním programu TESCOMA to má nebo zaregistrován v původním TESCOMA clubu v eshopu? Musím se registrovat znovu?

Ne. TESCOMA klub nahrazuje předchozí věrnostní programy, zanikají jen výhody s nimi spojené (okamžitá sleva na nákup 3-5 % nebo dárky za 1 Kč). Máte-li plastovou kartu TESCOMA to má, nadále zůstává v platnosti a je plně použitelná pro TESCOMA klub. Body nasbírané do data spuštění TESCOMA klubu u registrovaných uživatelů eshopu jsme vám převedli na nové bodové konto.