Nová registrace: Registrace do TESCOMA klubu

Získání a využití klubových bodů

  • Jak uplatním nasbírané body?

Způsob uplatnění v prodejnách a www.eshop.tescoma.cz se liší.

V prodejnách body uplatníte tak, že si ve svém zákaznickém účtu na www.tescomaklub.cz/smenarna převedete nasbírané body na klubové poukazy v hodnotě 50 nebo 100 Kč, které následně předložíte u pokladny (vytištěné nebo na displeji mobilního telefonu).

Na jeden nákup lze uplatnit více klubových poukazů. Klubové poukazy nelze směnit za peníze, proto uplatnění vyšší hodnoty klubových poukazů, než je hodnota nákupu, není přípustné.

Na www.eshop.tescoma.cz můžete uplatnit libovolné množství bodů až do výše hodnoty nákupu. Stačí v objednávce zvolit možnost UPLATNIT TESCOMA KLUB BODY.

  • Získám Klubové body i z nákupu zlevněného zboží?

Ano, Klubové body získáte z nákupu jakéhokoliv zboží TESCOMA, tedy zlevněného i nezlevněného. Jediný případ, kdy Klubové body nezískáte, je nákup dárkového poukazu.

  • Mají Klubové body nějakou omezenou platnost?

Ano, Klubové body pozbývají platnosti po 2 letech od jejich nabytí. Aktuální stav Klubových bodů si mohou registrovaní členové ověřit ve svém účtu na www.tescomaklub.cz.

  • Jak mohu Klubové body uplatnit v prodejně?

Ve svém účtu na www.tescomaklub.cz si vygenerujete tzv. Klubový poukaz v hodnotě 50 nebo 100 Kč. Tento Klubový poukaz, v elektronické (mobilní zařízení) nebo tištěné podobě, předložíte při placení na pokladně prodejny.

  • Včera jsem udělal/a nákup, ale připsané body za něj na svém účtu nikde nevidím. Kde se stala chyba?

Nejedná se o žádnou chybu, připsání bodů na účet za Vaše nákupy trvá 1-2 dny.