Nová registrace: Registrace do TESCOMA klubu

Předešlé věrnostní programy a jejich návaznost na TESCOMA klub

  • Co se stalo s věrnostními programy TESCOMA to má a TESCOMA club?

Oba dosavadní programy se sloučily do TESCOMA klubu dne 9. 7. 2019. Výhody TESCOMA to má, zejména okamžitá sleva 3 %, skončily se zahájením činnosti TESCOMA klubu. Plastová karta TESCOMA to má (KLASIK a GOLD) zůstává v platnosti a je plně použitelná pro TESCOMA klub.

  • Kde TESCOMA klub platí? Kde mohu využívat jeho výhod?

Nový věrnostní program TESCOMA klub platí ve vybraných prodejnách a na www.eshop.tescoma.cz. Prodejny zapojené do TESCOMA klubu jsou uvedeny na www.tescoma.cz/prodejny a www.tescomaklub.cz.

  • Platí přihlašovací jména a hesla do TESCOMA to má/TESCOMA Clubu i v TESCOMA klubu?

Ano, přihlašovací jména a hesla z předešlých věrnostních programů jsou platné beze změny také v TESCOMA klubu.

  • Jsem registrován/a jako člen TESCOMA to má, jak mohu jako člen TESCOMA klubu nakupovat v eshopu?

Při nákupu na www.eshop.tescoma.cz se zákazník přihlásí jako člen TESCOMA klubu zadáním přihlašovacího jména a hesla, které dosud používal pro přihlášení na www.tescomatoma.cz. Stejné přihlašovací údaje fungují pro přihlášení do členského účtu na www.tescomaklub.cz.
 

  • Jsem registrován jako člen TESCOMA Clubu v eshopu, jak mohu jako člen nového TESCOMA klubu nakupovat v kamenné prodejně?

V prodejně se identifikujete pomocí elektronické karty. Elektronickou kartu si vytvoříte ve svém účtu na www.tescomaklub.cz. Zde najdete také návod pro její vytvoření a používání na prodejnách